Hlavní nabídka
 
Administrace
Nápověda
• Uvedené časy jsou zaokrouhleny na celé sekundy. V systému jsou však uloženy časy s desetinnými místy, tj. s vyšší přesností a pořadí je stanoveno podle nich.
 
Novinky
• NEZAPOMEŇTE sledovat nové informace, na nesrovnalosti či nejasnosti nás, prosíme, upozorněte. Děkujeme.
• ON-LINE REGISTRACE - Registraci pomocí tohoto portálu můžete provést do půlnoci 18. 1. 2012. Od 19. 1. 2012 se již nebude možno on-line zaregistrovat. Případnou pozdní registraci můžete provést v den závodu na místě v průběhu prezence.
 
Stránky sponzorují

Výsledkové listiny

Výsledkové listiny jednotlivých kategorií.

Kategorie: Trať A - MUŽI veteráni 1900-1972


Poř. Závodník/ce Člen ČHS Mez. 1 Mez. 2 Mez. 3 V cíli Pen. Čas
1. 1 Petr Novák
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:38:28 2:25:26 2:31:57 2:31:57
2. 40 Mariusz Wargocki
PL KW - ZAKOPANE
NE 0:37:45 1:13:54 2:26:08 2:32:45 2:32:45
3. 61 Roman Kuczynski
CZ TJ TŽ TŘINEC
ANO 0:40:03 1:20:41 2:35:03 2:45:40 2:45:40
4. 10 Jiří Špaček
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:42:06 1:21:10 2:42:04 2:49:50 2:49:50
5. 30 Libor Dvořáček
CZ DB Labroxer
ANO 0:43:30 1:22:22 2:45:56 2:53:27 2:53:27
6. 57 Roman Lukeš
CZ BKS Benešov - Dynafit czech team
ANO 0:42:10 1:21:12 2:46:56 2:55:23 2:55:23
7. 58 Krzystof Drzygala
PL GOPR Wałbrzych
  0:42:58 2:55:48 3:06:05 3:06:05
8. 8 Jiří Kalousek
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:43:52 1:28:25 2:57:27 3:06:08 3:06:08
9. 13 Michal Klimeš
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:47:49 1:32:48 3:03:10 3:13:09 3:13:09
10. 52 Ivan Smíd
CZ ski-alp veteran team
ANO 0:46:37 1:33:50 3:03:40 3:13:30 3:13:30
11. 6 Pavel Samek
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
NE 0:49:14 1:36:58 3:12:40 3:22:05 3:22:05
12. 47 Jiří Kočara
CZ HO SSK Vítkovice
  0:48:23 1:36:10 3:11:54 3:22:24 3:22:24
13. 12 Jan Fajt
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:47:27 1:34:19 3:13:43 3:26:50 3:26:50
14. 45 Michal Dvořák
CZ Sacha sport
NE 0:50:37 1:41:51 3:21:05 3:31:36 3:31:36
15. 55 Pavel Fišer
CZ BKS Dynafit Benešov u Semil
  0:48:38 1:41:54 3:21:08 3:31:39 3:31:39
16. 56 Jaroslav Janíček
SK HK JAMES Lipt.Hrádok
NE 0:47:36 1:36:13 3:25:29 3:37:27 3:37:27
17. 63 Janusz Pawłowski
PL DKS 7 Sówek
NE 0:49:13 1:41:24 3:25:26 3:39:58 3:39:58
18. 43 Václav Obšivač
CZ YOGI Racing
  0:53:09 1:45:22 3:30:44 3:41:39 3:41:39
19. 11 Jiří Pávek
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:50:48 1:43:14 3:29:00 3:43:58 3:43:58
20. 39 Jiří Tauchman
CZ HK JIZERA
ANO 0:51:42 1:46:23 3:30:38 3:45:35 3:45:35
21. 7 Jiří Janovský
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:49:51 1:49:30 3:34:58 3:50:00 3:50:00
22. 66 Tomáš Kolář
CZ Tigi-Shu
ANO 0:54:14 1:50:45 3:39:26 3:50:12 3:50:12
23. 67 Šimon Budský
CZ TIGI-SHU
ANO 0:54:19 1:51:19 3:39:28 3:50:13 3:50:13
24. 65 Petr Frank
CZ Tigi-Shu
ANO 1:00:21 1:57:13 4:04:52 4:16:44 4:16:44
25. 64 Jacek Barancewicz
PL GOPR Karkonosze
  0:54:43 2:01:36 4:10:17 4:27:55 4:27:55
26. 54 Pavel Veselý
CZ HSK Horní Rokytnice
ANO 0:41:49 1:22:24 Vzdal(a)
Celkem nalezeno závodníků: 26
 
 
 
© 2006 - 2012 Horacius Software